Tým IPPART s.r.o.

PhDr. Slavoj Titl, ředitel a zakladatel IPPART, vystudoval FFUK, začínal ve Výzkumném ústavu psychiatrickém, více než 10 let pracoval v Psychiatrické léčebně v Bohnicích a 4 roky v Poradně pro manželství a rodinu. 

Absolvoval psychoanalytický  výcvik v České psychoanalytické spol. (ČPS) a od roku 1990 provozuje soukromou praxi jako klinický psycholog, psychoanalytik a párový terapeut. Je členem ČPS- IPA a ČSPAP.  Inicioval založení Institutu psychoanalytické párové a rodinné terapie (IPPART)

Asi 8 let vedl redakci časopisu ČSPAP- REVUE psychoanalytická psychoterapie, zúčastňuje se konferencí u nás i v zahraničí a publikuje v odborných časopisech. 2014 publikoval knihu Psychoanalytická párová terapie (Portál).

Mgr. Lucie Lucká, spoluzakladatelka, absolvovala výcvik v individuální psychoanalytické psychoterapii v České společnosti pro psychoanalytickou psychoterapii (ČSPAP)a v Institutu psychoanalytické párové a rodinné terapie (IPPART) výcvikový kurs v párové a rodinné terapie.

V současné době je výcvikovou a supervizní terapeutkou v individuální sekci ČSPAP a spolu s PhDr. Slavojem Titlem vede výcvikové kursy v párové a rodinné psychoanalyticky orientované terapii v rámci IPPARTu.

Pracuje pouze v soukromé praxi na adrese Praha 6, Kafkova u.3 (v půli cesty mezi Hradčanskou a Dejvickou)

Spojení lucielucka@volny.cz, eventuálně +420 728 837 868

 

PhDr. Renata Doležalová

MUDr. David Holub 

PhDr. Eva Junková, dětská klinická psycholožka. Pracuje ve Středisku psychoterapeutických služeb Břeh s.r.o, Praha . Zabývá se vedle individuální dětské a rodinné psychoterapie i diagnostikou hlavně neurovývojových poruch. Absolventka výcviku IPPART.Mgr. Martin Magula  

MUDr. Petra Pokorná

Mgr. Pavla Sokalská 

Mgr. Pavla Sokalská, psycholog, psychoanalytický psychoterapeut. Studium psychologie na FFUK, absolvovala výcvik v individuální psychoanalytické psychoterapii a psychoanalytické párové a rodinné psychoterapii v České společnosti pro psychoanalytickou psychoterapii (ČSPAP) a v Institutu psychoanalytické rodinné a párové terapie (IPPART). Je řádným členem a členem koordinačního výboru České společnosti pro psychoanalytickou psychoterapii (ČSPAP). Je členem výcvikového týmu v Institutu pro psychoanalytickou rodinnou a párovou terapii (IPPART) a supervizorem v oblasti psychoanalyticky orientované párové a rodinné psychoterapie.

Je členem redakční rady odborného časopisu Revue pro psychoanalytickou psychoterapii a psychoanalýzu a členem Skupiny pro výzkum psychoanalytické párové a rodinné terapie.

Pracuje v soukromé praxi na Praze 3 a Praze 9.   Privátní praxe: Přemyslovská 29, Praha 3 Račiněveská 2444, Praha 9    pavla.sokalska@seznam. cz 739 639 144
© 2022 IPPART sro - PhDr. slavoj Titl
Gorazdova 8
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!