IPPART Rozumíme vztahům

NOVÝ INTERVIZNÍ SEMINÁŘ PRO POKROČILEJŠÍ PSYCHOANALYTICKÉ TERAPEUTY

Vážení kolegové, já s Lucií a týmem IPPART jsme poslední dobou hodně přemýšleli jak podpořit vaše praktické, terapeutické dovednosti- především rychlou schopnost orientovat se v případu, nacházet terapeutické hypotézy, které Vám pomohou přemýšlet o případu a vhodným způsobem použít psychoanalytickou techniku práce. Za důležité pro rozvoj kolegů, kteří mají zájem pracovat způsobem, který se naučili v IPPARTu považujeme i setkávání se mezi sebou a výměnu zkušeností s tímto způsobem práce. Jsme si totiž vědomi, že když párový, nebo rodinný terapeut nemá kontakt s kolegy, kteří přemýšlejí tímto "naším" způsobem, postupně se dovednosti vytrácí, člověk zapadne do stereotypu, který zdánlivě "stačí" a to, co se na výcvikovém kurzu naučil je ztraceno.

Rozhodli jsme se proto dát jasnější strukturu intervizním seminářům Institutu psychoanalytické párové a rodinné terapie.

Místo volně přístupných seminářů, otevíráme uzavřenou skupinu pro omezený počet předem přihlášených účastníků, která se bude konat v těchto termínech:

· 6. října

· 3. listopadu

· 22. prosince

· 26. ledna

· 23. února

Cena za blok pěti setkání (každé setkání na 3 hodiny) : 5000 Kč.-

Přihlášky zájemců prosím na mail: s.titl@seznam.cz

Každé setkání je na 3 hodiny (od 13 do 16 hod. v pátek) a předpokládáme, že na jednu kazuistiku bude asi 50 min. Setkání jsou přístupná pouze kolegům, kteří absolvovali celý výcvikový kurz IPPART a nebo minimálně 3 bloky kurzu a navíc každý účastník musí mít případ, který by byl schopen referovat. Tato intervizní setkání mohou hodně pomoci těm, kteří pracují na kolokviální, závěrečné kazuistice.

Supervize vede osvědčená dvojice Slavoj Titl a Lucie Lucká. Věříme, že takto se všichni budeme moci lépe učit z práce a zkušeností ostatních.

SlavojTitl za IPPART