IPPART Rozumíme vztahům 

NOVÝ INTERVIZNÍ SEMINÁŘ PRO POKROČILEJŠÍ PSYCHOANALYTICKÉ TERAPEUTY

Vážení kolegové,

Nabízíme Vám další blok Intervizních seminářů pro párové a rodinné terapeuty v uzavřené skupině- budeme se učit především rychlou schopnost orientovat se v případu, nacházet terapeutické hypotézy, které Vám pomohou přemýšlet o případu a vhodným způsobem použít psychoanalytickou techniku práce. Za důležité pro rozvoj kolegů, kteří mají zájem pracovat způsobem, který se naučili v IPPARTu, považujeme i setkávání se mezi sebou a výměnu zkušeností s tímto způsobem práce. Jsme si totiž vědomi, že když párový, nebo rodinný terapeut nemá kontakt s kolegy, kteří přemýšlejí tímto "naším" způsobem, postupně se dovednosti vytrácí, člověk zapadne do stereotypu, který zdánlivě "stačí" a to, co se na výcvikovém kurzu naučil, je ztraceno.

Semináře/setkání budou probíhat v těchto termínech:

26.dubna, 17.května, 28.června, 6.září, 4.října - vždy od 13 hod. do 16 hod.

Cena za blok pěti setkání (každé setkání je na 3 hodiny) : 6 000 Kč.-

Přihlášky zájemců prosím na mail: s.titl@seznam.cz a chvami@ seznam.cz

Každé setkání je na 3 hodiny a předpokládáme, že na jednu kazuistiku bude asi 50 min. To znamená, že za jedno setkání stihneme většinou 2 kazuistiky,.

Setkání jsou přístupná pouze kolegům, kteří absolvovali celý výcvikový kurz IPPART a nebo minimálně 3 bloky kurzu a navíc každý účastník musí mít případ, který by byl schopen referovat. Tato intervizní setkání mohou hodně pomoci těm, kteří pracují na kolokviální, závěrečné kazuistice.

Supervize vede osvědčená dvojice Slavoj Titl a Lucie Lucká. Máme zkušenost, že takto se všichni budeme moci lépe učit z práce a zkušeností ostatních.

Slavoj Titl a Lucie Lucká za IPPART